Естетика життєвого простору
10%

Про нас

Створюємо естетику життєвого простору

house

Будемо знайомі — я Андрій Бульбах, архітектор та дизайнер з особливим поглядом на звичні речі та 20-річним досвідом проєктування житлової та комерційної нерухомості.

Разом з командою створюємо архітектурні проєкти, дизайни інтер’єрів, а також елементи декору з натуральних матеріалів.

Також ми реалізовуємо наші проєкти «під ключ» у Києві і Київській області та в інших областях України. Фото з процесу будівництва ви можете переглянути у розділі «Будівельні роботи».

about-2
about-1

Створюємо простір для життя, творчості та роботи

Вважаємо, що будинок або офіс — це простір, в якому ви повинні почуватися вільно й комфортно, заряджаючись енергією для нових звершень.

Більше функціональності і світла, більше задоволення та нічого зайвого. Ми створюємо архітектуру та інтер’єри, які щодня дарують натхнення та впевнений настрій.

about-3

Ви — особистість. Наше завдання — відобразити це в архітектурі та дизайні

Місце, в якому ви будете жити або працювати — це ваше відображення. Простір, що відповідає вашому стилю життя, звичкам і характеру.

Ми пропонуємо продумані та естетично привабливі проєкти з якісних матеріалів

about-1

Ми — родина вузькокваліфікованих спеціалістів

Кожен з нас несе відповідальність за свою ділянку роботи. Разом ми створюємо проєкти, від яких у клієнтів приємно перехоплює подих.

З 2010 року наша команда також зводить будинки у країнах ЄС (зокрема, в Іспанії, Польщі, Словаччині). Завдяки 20-річному досвіду ми знаємо усі нюанси в архітектурному проєктуванні та будівництві і створюємо сучасне, комфортне та енергоефективне житло.